wtorek, 31 marca 2020

SENSACJA NOCY...



Tego nikt się nie spodziewał. Dziś w nocy, po spotkaniu z arcybiskupami i szczerej rozmowie, pan prezes postanowił wycofać się z życia politycznego. Pan prezes z własnej nieprzymuszonej woli resztę życia spędzi w klasztorze, gdzie będzie szczerze żałował za grzechy i błagał Stwórcę o wybaczenie.                                                          Pan prezydent postanowił uczcić odejście pana prezesa i ogłosił trzydniową żałobę narodowo-patriotyczną.

sobota, 28 marca 2020

PiS-PO-PARTIE BRATNIE

Sięgnijcie Panie i Panowie pamięcią wstecz. PO-PiS, a teraz PiS- PO wspierają się solidarnie, po bratersku, z siostrzaną miłością. Historię tej miłości przypomnę w wielkim skrócie. Gdy Sejm najjaśniejszy miał zadecydować czy postawić przed Trybunałem Stanu Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobrę zabrakło jednego głosu, bo posłowi z PO zachciało się siusiu. Teraz, gdy w nocy (28.03.2020) podjęto restrykcyjną ustawę wsparła ją PO, ale Cioci Kloci, kandydatki PO na prezydentkę na sali nie było. W ten sposób zademonstrowała swoją "niezależność". Ta ustawa jest haniebna, sprawi, że wysłannicy komisji wyborczych zarażą seniorów koronawirusem przychodząc do staruszków z urnami. Zarażą też młodszych wyborców w lokalach wyborczych. Nie dziwi, że kasta rządząca usiłuje pozbyć się seniorów, to dla budżetu rządu PiS dar iście Boży. Dlatego wszystkich ludzi starych wzywam do protestu nie wpuszczajmy do naszych mieszkań i domów wysłanników diabelskiej śmierci! Wzywam też młodych nie wspierajcie tych, którzy chcą zabić Wasze babcie i dziadków. Nie bierzcie udziału w wyborach! Zaraza prędzej czy później minie. Nie obciążajcie swoich sumień haniebnymi czynami. Niech sczezną Prawo i Sprawiedliwość wraz Platformą Obywatelską.

czwartek, 26 marca 2020

ZŁOCZYŃCY POLITYCZNI przed TRYBUNAŁ NARODU

Groza nadciąga nad Ojczyznę, a złoczyńcy polityczni szykują nam wybory. Zwłaszcza jeden złoczyńca maniakalny, który rządzi Polską poza regułami ustanowionymi w konstytucji. Trybunał Narodu powinien się składać z najwybitniejszych autorytetów prawa, medycyny, filozofii, nauk ścisłych i humanistycznych, prezydentów miast, którzy w wyborach otrzymali najwięcej głosów, lekarzy, nauczycieli, pielęgniarek, kierowców autobusów i zwykłych ludzi pracy. Apeluję do młodych: zorganizujcie w Internecie ruch pod nazwą OJCZYZNA w NIEBEZPIECZEŃSTWIE. Zbierzmy podpisy i powołajmy TRYBUNAŁ NARODU.

wtorek, 24 marca 2020

PAN PREZES z NOWOGRODZKIEJ...

poinformował wyborców za pośrednictwem PAP, że 10 maja, roku Pańskiego 2020 wybierzemy na prezydenta pana, Dudę Andrzeja Sebastiana. Aby nie było niespodzianek rząd zadba, by wybory przebiegły zgodnie z planem bezpieczeństwa. W tym celu zakupiono w Chinach specjalne aparaty (50 tysięcy) w kształcie termometrów do mierzenia gorączki wyborczej. Zaimportowane z Chin urządzenia tylko kształtem przypominają termometry. W istocie są to aparaty ze sztuczną inteligencją, wykrywające zamiary każdego wyborcy. Gorszy sort zamierzający głosować na konkurentów pana Dudy, nie zostanie wpuszczony do lokali, jako zainfekowany wirusem nieposłuszeństwa lecz skierowany na kwarantannę. Za lokalami wyborczymi będą czekały kibitki, dostarczone rządowi przez pana Władimira Putina, zamiast wraku Tupolewa.
Kibitkami, zainfekowanych wirusem, przewiezie się do lokali reedukacyjnych. Wyborcy, nawet gorszego sortu, którzy przejdą pomyślnie kwarantannę będą mogli w drugiej turze zagłosować na Dudę Andrzeja Sebastiana.

piątek, 13 marca 2020

ZŁOCIŚCI GÓRĄ

Rząd nasz ukochany podjął właściwą decyzję. Postanowił ojczyznę uratować przed wirusem. wprowadził, dla naszego dobra, oczywiście, sporo ograniczeń. Mam nadzieję, że na czas nie długi, bo chyba tych ograniczeń nie polubimy. Obronną ręką wyszli tylko złociści. Wiem, że jeszcze nie pojmujecie Panie piękne i Panowie urodziwi o kogo chodzi. Pisząc złociści mam na myśli starych kawalerów, którzy przyodziewają się w złote sukienki. Taka zapanowała moda w tych ciężkich czasach. Otóż rząd nasz prawowierny postanowił łaskawie, że zgromadzenia nie mogą przekraczać 50 osób. Znaczy to, że w mszy świętej może uczestniczyć pięćdziesięciu wiernych. W przeliczeniu na złote ( każdy wierny rzuci na tacę 5 PLN) wyjdzie 250 złociszy. To jest oczywiście przeciętna, bo gdy przyjdzie do świątyni leczyć duszę swoją pan, Jarosław Gowin, ciepnie na tacę więcej grosza. Ponieważ w czas zarazy słudzy Pana Boga postanowili zwiększyć liczbę nabożeństw, zakładam, że w ciągu doby będzie ich sześć,, 6 x 250= 1500. W ten sposób przetrwają czas zarazy. Postanowiliśmy z Renią modlić się do Stworzyciela w domowym zaciszu. Kupiliśmy dwa różańce i pół litra...nie wódy tylko wody święconej. Za Boga, posłuszni rządowi naszemu ukochanemu, nawet nosa z chałupy nie wychylimy. No chyba, że o 6 rano do drzwi załomocą...

wtorek, 10 marca 2020

RZĄDY KUGLARZY

Pierwsza głowa Najjaśniejszej na zapyziałym peronie podpisuje ustawę o żelaznej kolei. Gdy do oj-czyzny przywlókł się koronavirus kandydat na pierwszą głowę państwa sprawia, że marszałkini zwołuje Sejm dla ratowania oj-czyzny. W tempie kosmicznym Sejm podejmuje ustawę, a minister, którego nie stać na brzytwę czy zwyczajną żyletkę obwieszcza, że jesteśmy silni zwarci i gotowi zniszczyć wroga z Chin. W jakim, kurwa, ja żyję państwie? Co to za państwo,w którym nie ma przygotowanych procedur na klęski żywiołowe, nieszczęścia i pandemia wirusowe? Byłem wczoraj u lekarza, który od dziesięciu lat podtrzymuje mnie przy życiu. Czasami rozmawiamy jak Polak z Polakiem, zapytałem go więc co by zrobił, gdybym był zagrożony wirusem?
-Niech mi pan wierzy, usłyszałem, nie wiem.
-Nie macie żadnych procedur?
-Panie, nie mamy nawet porządnych ciśnieniomierzy. Kandydat na prezydenta lekką rączką daje TVPiS 2 mld. zł. Oburzenie wyborców sięga zenitu. Prezydent zyskuje przydomek "notariusza śmierci". Kuglarze natychmiast ogłaszają, że stworzyli fundusz zdrowia.. Przy okazji zwalniają prezesa TVP pana, Jacka Kurskiego, metodą korespondencyjną. Kurski, człowiek nieograniczonego honoru, oddaje się do dyspozycji pana prezydenta, by ratować honor, oczywiście, choć pan prezydent nie ma w tej kwestii nic do powiedzenia, a gada przecież cudnie. Przypominam, że kiedy pan Duda Andrzej Sebastian startował pierwszy raz na prezydenta obiecywał nam tanie państwo. Obietnicy nie dotrzymał, skoro za wywalenie prezesa TVPiS musieliśmy zapłacić dwa miliardy złotych!
Czy widzicie Panie i Panowie jakieś wyjście z tego burdelu? Czy widzicie koniec rządów kuglarzy?
Ja, podatnik i wyborca widzę. Polskę może uratować czysty jak łza proroka, oddech Jezusa...przepraszam nie użyłem tych słów, bo nie chcę, by wyznawcy oskarżyli mnie o obrazę uczuć religijnych, zatem czysty jak myśl ateisty, pan Marian Banaś, człowiek, który nie uląkł się samego, ukochanego prezes PiS.. Pan prezes NIK zapowiedział wiele kontroli w wielu instytucjach państwa. Mnie najbardziej interesuje zawarta umowa, bez przetargu na dostawę F-35. I, ile z tej umowy skapnie dolarów na konta osób, które suwerennie podpisały dokument zakupu.

sobota, 25 stycznia 2020

SZCZYTY WŁADZY


Najwyższa Izba Kontroli ujawniła największą w dziejach suwerennej, niepodległej, na dodatek, demokratycznej Polski aferę GetBack. Mówiąc językiem suwerena orżnięto nas na 2,5 miliarda złotych. Ujawnienie tej wiadomości oznacza, że krystalicznie czysty pan, Marian Banaś prezes, który pokazał innemu prezesowi, gdzie się zgina róg pingwina nie składa broni. Z przecieków z Filtrowej wynika, że już w krótce dowiemy się szczegółów, jak pewien kardynał ubogacał pewnego bankiera sprzedając mu ziemię przecenioną.
Za panowania Prawa i Sprawiedliwości afery rosną jak grzyby po deszczu. Dziś TVN ujawniła drobiazgi innej afery. Dręczony wyrzutami sumienia agent Tomek wyspowiadał się publicznie z afery przygotowanej przez CBA przeciw państwu Jolancie i Aleksandrowi Kwaśniewskim.
Głównym bohaterem spowiedzi skruszonego agenta jest pan Mariusz Kamiński, który miast zwalczać afery przygotowuje je w sposób dość amatorski. Za jedną z takich afer sąd niezawisły pierwszej instancji, skazał pana posła, szefa i ministra na karę więzienia bez zawieszenia. Pan prezydent Andrzej Sebastian Duda, gość o gołębim sercu, człowiek litościwy i pobożny ułaskawił niewinnego Kamińskiego, niewinnego, bo wyrok nie był prawomocny. Będąc rok temu w państwie, gdzie prawo jest największym dobrem obywateli nie mogłem wytłumaczyć młodym prawnikom, że prezydent nad Wisłą, naruszając konstytucję, może niewinnego ułaskawić.
Czekamy z Renią aż spadną śniegi, by wybrać się za granicę to wytłumaczę naszym młodym przyjaciołom prawne zawiłości. A to dzięki wspaniałej pani profesor Monice Płatek, która oświeciła mnie dziś, że pan prezydent ułaskawiając niewinnego Kamińskiego uznał go tym samym za przestępcę. Wszak sąd drugiej instancji mógł go uniewinnić.
Teraz już chyba Państwo wiecie kto nami rządzi.